Слухай онлайн
Політика

Спільна зава автомайданівців Сергія Пояркова, Андрія Теліженка та Дмитра Булатова

"Друзі, сьогодні сталась жахлива річ - координатори Автомайдану не дійшли згоди, окремі лідери закликали людей йти до Верховної Ради. Ми, Дмитро Булатов, Сергій Поярков та Андрій Теліженко, із самого Спільна зава Сергія Пояркова, Андрія Теліженка, Дмитра Булатова", - про це пише Сергій Поярков пише на Фейсбуці.

Друзі, сьогодні сталась жахлива річ - координатори Автомайдану не дійшли згоди, окремі лідери закликали людей йти до Верховної Ради. Ми, Дмитро Булатов, Сергій Поярков та Андрій Теліженко, із самого початку були проти невмотивованого застосування сили, кровопролиття. Ми не закликали людей йти на вул. Грушевського, намагались переконати інших автомайданівців та мирних громадян, що долучились до нас, не піддаватись на провокації влади. Адже саме силові протистояння розв'яжуть криваві руки владі і зведуть нанівець репутацію Євромайдану у світовій спільноті.

Ми закликаємо терміново припинити силові дії! Ми не бажаєм нести відповідальність за пролиту сьогодні кров і зруйновані долі початку були проти невмотивованого застосування сили, кровопролиття. Ми не закликали людей йти на вул. Грушевського, намагались переконати інших автомайданівців та мирних громадян, що долучились до нас, не піддаватись на провокації влади. Адже саме силові протистояння розв'яжуть криваві руки владі і зведуть нанівець репутацію Євромайдану у світовій спільноті. Ми закликаємо терміново припинити силові дії! Ми не бажаємо нести відповідальність за пролиту сьогодні кров і зруйновані долі".

Скрін-шот сторінки Facebook Дмитра Булатова

Нагадаємо, що у цей час триває сутичка між молодими майданівцями та  міліцією у Києві на вул. Грушевського біля арки "Динамо".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ