«Офіційної позиції політичної партії щодо подолання вето Президента Віктора Ющенка на закон про імперативний мандат ще немає і прийнята вона буде 5 лютого на засіданні фракції СПУ», -- повідомив «Гал-info» народний депутат України, член СПУ Іван Боднарчук.
За його словами, потрібно спочатку детально розглянути пропозиції Президента щодо внесення змін у цей закон, оскільки «деякі з них заслуговують на увагу».
«Що стосується моєї особистої позиції, то я буду голосувати за подолання президентського вето, оскільки це послідовна позиція, адже СПУ одноголосно голосувала за закон про імперативний мандат у парламенті. Розумієте, він потрібен для контролю депутатів місцевих рівнів. Якщо цей закон не буде діяти, нам не вдасться зберегти політичні партії. Депутати приходять у ради на місцях з метою виконання програми політичної сили, яку вони представляють. А хто тоді буде її виконувати, якщо депутати фракції порозбігаються? Тому для збереження усіх політичних партій він є потрібним. Проте хочу ще раз наголосити, що це моя приватна думка, а офіційна позиція партії буде визначеною 5 лютого», -- сказав Іван Боднарчук.
Депутат також висловив переконання, що «СПУ не впреться головою в стіну з метою подолання вето». «Пропозиції, зокрема ті, які озвучив Борис Беспалий, заслуговують на увагу, проте їх потрібно розшифрувати, адже в них йде перелік зауважень глави держави і в кінці є слова «та інші». Їх потрібно або конкретизувати, або забрати з тексту документа взагалі, бо під «та інші» можна трактувати що завгодно. Тому ми розглянемо усі пропозиції Віктора Ющенка і приймемо остаточне рішення по цьому питанню. Хоча я думаю, що висловлена пропозиція Олександра Мороза буде підтриманою і СПУ все таки голосуватиме за подолання вето на закон про імперативний мандат», -- зазначив Іван Боднарчук.
Нагадаємо, за інформацією на офіційному сайті СПУ, голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз не виключає, що фракція СПУ у Верховній Раді може проголосувати за подолання вето Президента України на Закон про імперативний мандат для депутатів місцевих рад та АРК. Про він заявив 31 січня під час засідання політвиконкому СПУ.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ