Слухай онлайн
Cуспільство

Стало відомо, скільки разів львів'яни скаржилися на домашнє насильство цьогоріч

Від початку 2021 року фахівці мобільної бригади з протидії домашньому насильству у Львові вже опрацювали 2185 звернень, надали 1960 послуг, а також здійснили 375 виїздів на місця.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Мобільна бригада з протидії домашньому насильству вже понад 2 роки допомагає львів’янам, які опинились у кризовій ситуації.

Гаряча лінія працює щодня з 8:00 до 20:00., усі дзвінки в межах України безкоштовні. Мобільна бригада функціонує при Львівському міському центрі соціальних служб, послуги є безкоштовними.

«Навіть якщо вам зараз страшно, і ви не наважуєтесь припинити психологічне, фізичне чи економічне насильство в родині, на нашу гарячу лінію 0800307305 можна звернутися анонімно і завжди отримати психологічну підтримку. Якщо ви зазнаєте домашнього насильства або стали свідком постійних конфліктів, розкажіть про це фахівцям мобільної бригади, і вони ознайомлять вас зі всіма можливостями виходу із складної життєвої ситуації.

Про випадки домашнього насильства може повідомити кожен, хто зазнає насильства або ж став свідком таких ситуацій. Пам’ятайте, що бездіяльність може призвести до непоправних наслідків», - наголошують фахівці мобільної бригади.

У складі мобільної бригади працюють фахівці із соціальної роботи, які пройшли спеціальне навчання, та психологи. В екстрених випадках мобільна бригада здійснює виїзд на місце, де відбулось домашнє насильство. За необхідності, у разі загрози чи небезпеки для життя або здоров’я людини, до виїздів залучають представників поліції, а також фахівців служби у справах дітей, якщо діти зазнають або чинять насильство.

Довідка

Згідно з дослідженнями, проведеними в рамках програми «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка здійснюється Фондом ООН в галузі народонаселення (UNFPA) у співпраці з Міністерством соціальної політики України, толерування домашнього насильства провокує поширення агресії й жорстокості, погіршує емоційно-психологічний стан в громаді, підвищує рівень злочинності (серед серійних вбивць і осіб, які вчиняють злочини на сексуальному підґрунті, великий відсоток тих, хто в дитинстві переживав тривале насильство з боку батьків), спричиняє погіршення загального стану здоров’я населення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ