Слухай онлайн
Cуспільство

Станом на 16.00 год від підприємців надійшло 150 звернень до ЛМР

Станом на 16.00 год від підприємців надійшло 150 звернень, здійснено 20 виїздів для надання первинної юридичної допомоги

У суботу на неділю у Львові в робочому режимі працює юридичний департамент ЛМР та Центр підтримки підприємництва, для надання консультацій мешканцям щодо роботи суб'єктів підприємницької діяльності у ці дні. Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, станом на 16.00 год на «Гарячу лінію міста» надійшло 150 звернень від підприємців та здійснено 20 виїздів за викликом.

Переважно були звернення від підприємців щодо того, чи можуть вони працювати, і якщо так, то на основі яких правових документів. Також звернення стосувалися консультацій з юристами як поводитися, коли приходить поліція з перевіркою, або ж називали конкретні ситуації, які вже виникали.

Нагадаємо, з 08.00 год ранку в мерії працюють фахівці, які консультують підприємців щодо роботи в умовах карантину та виконання рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про оголошення робочих днів. Відтак, «Гаряча лінія міста» за номером 15−80 приймає дзвінки, а працівники юридичного департаменту та департаменту економічного розвитку надають консультації. Також в мерії створені окремі мобільні бригади, які оперативно виїжджають на виклики підприємців.

У п’ятницю, 13 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення, яким визнав суботи та неділі до кінця листопада робочими днями, за умови дотримання протиепідемічних заходів. Як акцентував міський голова Львова Андрій Садовий, рішення уряду про локдаун вихідного дня наносить велику шкоду малому та середньому бізнесу, закладам культури та спорту, — лише впродовж 14 та 15 листопада вони могли б недоотримати близько 50 млн грн. За його словами, прийняте рішення уряду про забору працювати у суботу та неділю стосується життя й безпеки 50 тисяч родин у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ