Слухай онлайн
Війна з Росією

Станицю Луганську розстрілюють прямою наводкою з гармат і «Градів», є загиблі

Станицю розстрілюють прямою наводкою з гармат і «Градів», є загиблі серед мирних мешканців. Про це на своєму сайті повідомив Геннадій Москаль.

Сьогодні в обід бойовики "лнр" вивезли на пагорб біля Сіверського Донця кілька гармат і установок «Град», із яких прямою наводкою почали обстрілювати Станицю Луганську та прилегле село Вільхове. Гармати і установки, як і залпи з них, видно з селища неозброєним оком.

"Через прямі влучення снарядів розірвані й горять труби газопроводів, пошкоджені кілька будинків, - повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. - Наслідки обстрілів поки що невідомі. Загалом за вчорашній день та минулу ніч Станиця зазнала кількох інтенсивних обстрілів.

В приміщення Укртелекому влучили три снаряди, поблизу райдержадміністрації зруйнований приватний будинок, вибуховою хвилею в будівлі РДА вибиті вікна.

Пошкоджені близько сорока будинків, деякі відновленню не підлягають.

На вул. Катаєва артилерійський снаряд влучив у житловий будинок і зруйнував його. Загинули господарі – подружжя 60 років. Інформація щодо інших постраждалих уточнюється.

На вул. Чапаєва протягом дня не припинялися перестрілки, які періодично переростали в ближні бої. В райцентрі вже четверту добу немає ні електроенергії, ні центрального тепла, ні газу, ні води. Підвезення продуктів заблоковано. Такої інтенсивності обстрілів, як зараз, у Станиці не було з початку бойових дій".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ