Слухай онлайн
Cуспільство

Стартує конкурс "Зробимо Львів кращим!"

До 21 грудня триває приймання заявок на участь у конкурсі соціально-культурних проєктів «Зробимо Львів кращим!» на 2022 рік. Мета конкурсу — надати фінансову підтримку організаціям для реалізації соціально-культурних проєктів, спрямованих на розвиток громади Львова.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші організації, які зареєстровані як неприбуткові, діяльність яких поширюється на територію Львівської міської територіальної громади, за винятком релігійних організацій, політичних партій та бюджетних установ.

«Цьогоріч маємо такі галузеві напрямки: культура, туризм, освіта, соціальний захист, розвиток мікрогромад, громадських ініціатив та співпраці із сусідніми громадами, інформаційні технології та інновації, поводження з відходами, молодіжна політика, спорт, екологія, підприємницькі ініціативи, охорона здоров’я, особистісний розвиток. Переконана, що кожна активна громадська організація знайде свою нішу та зможе подати цікавий проєкт», — розповіла модераторка конкурсу, начальниця відділу аналізу та планування департаменту міської агломерації Юлія Бойко. 

Мінімальний розмір гранту від Львівської міської ради становитиме 20 тис. грн, а максимальний – 100 тис. грн. Рекомендований розмір гранту буде до 50 тис. грн.

Для участі у конкурсі необхідно завантажити та заповнити аплікаційну формуподати проєкт на сайті Львівської міської ради.

Програма діє з 2007 року. За останні 6 років громадські організації Львова подали понад 650 соціально-культурних проєктів, 217 з них отримали фінансову підтримку на загальну суму понад 11 млн грн. 

До кінця року очікується реалізація 38 проєктів на загальну суму понад 2 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ