Слухай онлайн
Cуспільство

Стартував Національний конкурс ʺБлагодійна Українаʺ

Як повідомили у прес-службі конкурсу, збір конкурсних заявок триває до 1 березня 2020 року.
ʺАнгел добраʺ

Національний конкурс ʺБлагодійна Українаʺ - щорічний конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією ʺАсоціація благодійників Україниʺ з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі ʺБлагодійна Українаʺ - проводиться з 2012 року.

Завдання Конкурсу:

  • популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
  • відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
  • інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
  • популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Відзнакою  переможця в окремій номінації конкурсу є ʺАнгел добраʺ – унікальна керамічна  статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином. Авторський бурштиновий ʺАнгел добраʺ – спільна розробка Асоціації ʺУкраїнський бурштиновий світʺ та українських майстрів.

Оголошення результатів Національного конкурсу ʺБлагодійна Українаʺ відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців  - під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в Києві навесні наступного року за звітним. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками ʺАнгел добраʺ, дипломами та призами, встановленими Оргкомітетом  і партнерами конкурсу.

Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Львові відбудеться Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");