Слухай онлайн
Cуспільство

Суспільство не може толерувати ухилення від призову, - Синютка

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прокоментував події, які трапилися минулих вихідних у Львові на вулиці «Крива Липа». Під час апаратної наради у Львівській ОДА очільник області зазначив, що військові не радилися із Львівською обласною державною адміністрацією стосовно перевірки документів молоді призовного віку. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Молода людина, яка не хоче отримувати повістку, яка ухиляється від служби у ЗСУ повинна мати однозначно негативне сприйняття серед суспільства. Вона не повинна бути в різних спільнотах, соціальних мережах, «героєм», який зробив щось надзвичайне – ухилився від служби. Вона повинна мати громадське засудження. Чому ніхто вголос не говорить про те, що він давно повинен був бути у військкоматі і пройти призовну комісію», - наголосив голова Львівської ОДА.

Олег Синютка також нагадав, що призовники не йдуть в зону АТО, а строкова служба – це конституційний обов‘язок громадянина України. Окрім того, голова Львівської облдержадміністрації доручив правоохоронним органам провести розслідування стосовно перешкоджання перевірки одного із закладів.

«Це повинно стати предметом публічної дискусії. Чи потрібна суспільству армія, яка його захищає, чи можливо нам потрібні молоді люди, які порушують закон, уникають виконання свого обов’язку. Суспільство повинне визначитись: у першому випадку матимемо незалежну державу із сильною армією, у другому – прийде окупант і буде нами керувати. Тому я закликаю всіх не залишатися осторонь», - додав Олег Синютка.

Нагадаємо, у Львові поліція разом із військовими уночі 4 листопада влаштували облаву на студентів поряд із закладом «Paradox» на вулиці Крива Липа: перевіряли документи і вручали повістки.

8 жовтня близько другої години ночі у Києві  поліція влаштувала облаву в нічному клубі «Jugendhub», де в цей час проходив музичний захід. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ