Світоліна програла на турнірі WTA в Мадриді

Перша "ракетка" України і четвертий номер світової класифікації Еліна Світоліна не змогла подолати друге коло на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory в Мадриді (Іспанія) з призовим фондом $6,686 млн, - Укрінформ.

Поєдинок Світоліної з іспанкою Карлою Суарес Наварро тривав 2 години 18 хвилин і завершився поразкою харків'янки з рахунком 6:2, 6:7 (3:7), 4:6.

Тенісистки всьоме зустрічалися в очному протистоянні. В активі Еліни залишилося три перемоги проти чотирьох у Карли.

За вихід до чвертьфіналу турніру 25-й номер рейтингу WTA Суарес Наварро зійдеться з переможницею матчу між 23-ю "ракеткою" світу британкою Джоанною Контою і 97-м номером світової класифікації американкою Бернардою Перою.