Львівський Меморіальний музей тоталітарних режимів "Територія Терору" розшукує очевидців подій ХХ століття для проведення онлайн інтерв'ю через Скайп та Зум. Про це повідомляє Гал-інфо.
Усноісторичний проєкт #непочуті не зупиняє свою роботу навіть під час всесвітньої пандемії.
З березня минулого року ми започаткували онлайн інтерв'ювання: з одного боку, обставини нас обмежили, але з іншого - показали нові можливості та методики.
А з огляду на соціальне дистанціювання - такі розмови набули нового сенсу для наших оповідачів та оповідачок.
З моменту початку пандемії, команда проєкту #непочуті записала 5 онлайн інтерв’ю. Географія записів постійно розширюється: Львівщина, Сєвєродонецьк, США та Санкт-Петербург. Оповідачі та оповідачки поділилися з музеєм унікальними досвідами про предвоєнне життя, депортації та Голокост. Серед історій - унікальне свідчення Леона Хамейдеса з США, родина якого була врятована від Голокосту Митрополитом Андреєм Шептицьким. Пані Шелла Неонова, яка нині проживає у Санкт-Петербурзі, була врятована Праведницями народів світу - Галиною та Валентиною Ченцовими, а мати Леона Хмельковського (США) врятувала двох єврейських дівчаток, але у 1944 році була ув’язнена до ГУЛАГу на далеких 10 років.
Нагадаємо, що експозиція "Території Терору" базується на усноісторичних свідченнях, відтак кожен/кожна оповідач/ка стає співтворцем Музею.
Якщо ви або ваші близькі були свідками подій 1930-1950-х рр. і готові оповісти про побачене просимо зголошуватись:
+380 93 08 36 755
[email protected]
Більше про проєкт можна дізнатись на сторінці музею у Facebook:
https://www.facebook.com/TerritoryTerror/