Слухай онлайн
Cуспільство

Триває реконструкція вулиці П. Орлика

Як повідомили 8 вересня у пресслужбі ЛМР, продовжується капітальний ремонт та реконструкція великих магістральних вулиць Львова. Так, з 23 липня ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розпочало ремонтні роботи на вул. Пилипа Орлика. Вартість робіт становить 74,9 млн грн.

Роботи тривають на відрізку від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові. 

«На сьогодні у нас в роботі ділянка вул. Пилипа Орлика від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові. Таким чином ми облаштували поетапне виконання робіт, щоб максимально зменшити незручності, зокрема доїзду до двох лікарень. На сьогодні підрядник вже облаштував на цій ділянці повністю дорожній одяг, влаштував геотекстиль, георешітку, основу щебеневого покриття. Зараз проводяться роботи з встановлення опор зовнішнього освітлення. Тут буде нове сучасне енергоефективне зовнішнє освітлення з підземною прокладкою кабелів. Буде облаштована пішохідна зона, і невдовзі підрядник розпочне безпосередньо асфальтування і нанесення розмітки. Також тут будуть велосмуги. Фактично, після цього ми відкриємо цю ділянку, і перекриємо наступну — від вул. Віри, Надії, Любові до низу.

Вартість робіт, згідно з тендером, становить 74, 9 млн грн. Закінчення повністю вулиці передбачене на наступний рік, але, зважаючи на сприятливі кліматичні умови минулої зими, можливо, вдасться проводити роботи й узимку. Ми сподіваємось на швидкі терміни завершення. Натомість цю ділянку ми плануємо завершити до кінця вересня, і будемо розпочинати активні земляні роботи на наступній ділянці", — зазначив директор департаменту житлового-господарства та інфраструктури Олександр Одинець.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», станом на сьогодні на вул. П. Орлика проведено демонтаж 700 мп бетонного бордюра, демонтовано 3000 м2 асфальтобетонного покриття, влаштовано 3700 м2 дорожнього корита для поширення проїзної частини, влаштовано 3700 м2 піщано-щебеневої суміші та геотестилю, демонтовано 8 світильників зовнішнього освітлення, а також під'єднано 15 дощоприймачів.

«Тут був дуже складний водогін, але для нашого підрядника він був одним із рядових. Він вже завершений, навіть підключений до діючого водогону. Наразі вже закінчена санація каналізаційного колектору. Зараз виконуються роботи по дорожньому покриттю, вже прокладено геополотно, щебенева суміш. За наявності гарної погоди, наступного тижня будуть розпочинати асфальтування цієї частини та виставляння бордюрів. Також невдовзі почнеться асфальтування тротуарів. Підрядник сфокусований завершити роботи до кінця вересня», — розповіла директорка ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова.

Додамо, проектно-кошторисну документацію реконструкції вул. П. Орлика розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку». Так, проектом передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту, влаштування сміттєвого майданчика, та влаштування підпірної стінки поблизу лікарні. Також підрядник проведе реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання.

Після ремонту вулиця стане доступною для маломобільних груп населення. Буде встановлено нові опори освітлення, антипаркувальні стовпці та велостійки та ін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ