Слухай онлайн
Cуспільство

Тривають перевірки благоустрою території населених пунктів Львівщини

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/3
Департаментом розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства разом із спеціалістами Державної екологічної інспекції у Львівській області продовжується робота з перевірки дотримання правил благоустрою та природоохоронного законодавства на території Львівщини. Про це повідомили 22 квітня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

ʺ21 квітня 2021 року в ході проведення перевірки території, яка знаходиться в адміністративному підпорядкуванні Золочівського району, встановлено факти засмічення земельних ділянок побутовими та іншими відходами різного морфологічного складу. Відтак, за її результатами вжито відповідних заходів держекоконтролю та надано доручення керівникам органів місцевого самоврядування із вимогою у тижневий термін ліквідувати виявлені недолікиʺ, – розповіла керівник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Олена Олещук.

Зазначені рейди та перевірки працівниками департаменту із залученням представників Державної екологічної інспекції у Львівській області будуть проводитися регулярно. Відтак, у департаменті ЖКГ наголошують на необхідності неухильного дотримання правил благоустрою та природоохоронного законодавства, оскільки їх порушення не лише шкодить здоров’ю і довкіллю, а й карається законом.

Нагадаємо, що порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 340 грн до 1360 грн і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності – у розмірі від 850 грн до 1700 грн (стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ