Слухай онлайн
Cуспільство

Цьогоріч „Кредобанк” відкриє три нові філії в обласних центрах України

Станом на 1 березня 2008 року мережа ВАТ «Кредобанк» налічувала 24 філії та 152 відділення, у тому числі 140 повнофункціональних відділень та 12 відділень з обмеженим переліком операцій. Банк присутній у 19 обласних центрах України (у тому числі Києві та Сімферополі), 68 містах та 4 селищах міського типу. А кількість встановлених банкоматів на кінець 2007 року досягла 304. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-центрі ВАТ «Кредобанк».
Протягом 2007 року Кредобанк збільшив кількість відділень на 51 одиницю та відкрив 4 нові філії – Запорізьку, Вінницьку, Чернівецьку та Житомирську. Загальна кількість установ банку (філій та відділень) у 2007 році зросла майже на 40%. Найбільш ефективно „Кредобанк” розвивав мережу у березні та вересні, коли було зареєстровано по 10 нових підрозділів.
У 2008 році ВАТ «Кредобанк» планує відкрити три нові філії в обласних центрах, де банк до цього часу не був присутній – у Чернігові, Сумах та Кіровограді, а також продовжити програму відкриття нових відділень у пріоритетних для розвитку роздрібного бізнесу регіонах.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ