Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Цимбалюк бере участь у роботі Польсько-українського форуму самоврядування

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк бере участь у Польсько-українському форумі самоврядування та Х Економічному саміті Польща-Україна, які проходять у Варшаві (Польща) протягом 3-4 лютого, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Відбулось урочисте відкриття Польсько-українського форуму самоврядування за участі віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлового комунального господарства України Віктора Тихонова, численної делегації КМУ. Пройшла презентація на тему проведення Адміністративної реформи у Польщі починаючи з 1990-го року. Основна теза – децентралізація влади, надання основних повноважень територіальним громадам. В обговореннях беруть участь представники центральних органів виконавчої влади України, прикордонної служби, податкової, Укрзалізниці, великих підприємств. Другий день у роботі буде ще більш насиченим. Проходитимуть заходи за участі президентів України та Польщі», – повідомив М. Цимбалюк.

М. Цимбалюк також зазначив, що провів зустріч з маршалком Підкарпатського воєводства, під час якої було обговорено питання координації, надання взаємодопомоги у питанні будівництва нових терміналів аеропортів, збільшення пропускної здатності на українсько-польському кордоні.

«Крім того, хочу повідомити, що у Львові 2-3 березня відбудеться українсько-польська міжурядова зустріч, де обговорюватимуть питання Євро-2012, будівництва нових терміналів», – додав М. Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ