Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У 2005 році Львівський інструментальний завод зменшив виробництво на 6,43% через подорожчання металу

За  2005 рік  ВАТ „Львівський інструментальний завод" зменшив виробництво продукції на 6,43%, або 0,567 млн грн, з 8,821 млн грн до 8,254 млн грн. Про це „Гал-info” повідомили в дирекції  підприємства. „Сировинною базою для виробництва є метал. Ціни на ринку металу зросли, у зв’язку з цим підприємству довелося підняти ціни на продукцію, а кількість потенційних покупців нашої продукції зменшилася”, — сказали на підприємстві.
Львівський інструментальний завод спеціалізується на випуску металорізального інструменту (плашки, мiтчики, фрези). Випускає також товари народного вжитку (пилочка лобзикова, набір викруток в пеналi), займається напиленням коронок та надає послуги промислового характеру.
На внутрішньому ринку підприємство реалізовує майже 30% продукції. Це, в основному, підприємства машинобудівної галузі та комерційні фірми. На зовнішньому ринку підприємство реалізує 70% — це, в основному, підприємства держав СНД та Балтії. Клієнтами Львівського інструментального заводу є ДП „Промiнструмент" (Київ), „Iнтерiнструмент" (Брянськ), „Арунта" (Таллiн), ТЗОВ „ОМА" (Москва).
Основними конкурентами є Харківський інструментальний завод, який виробляє плашки, Запорізький інструментальний завод — мiтчики, Московський інструментальний завод — фрези, Белгородський інструментальний завод — фрези, Томський інструментальний завод — плашки, Інструментальний завод м. Йошкар-Ола — плашки, Вінницький інструментальний завод – мітчики.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ