Слухай онлайн
Cуспільство

У 2018 році донори Дніпропетровщини допомогли врятувати понад 25 тис. життів

У 2018 році донори Дніпропетровщини здали 33,6 тис. літрів крові. Вони допомогли врятувати понад 25 тис. життів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

"Донорство для Дніпропетровщини - особлива тема. Добровільні помічники області здають кров не лише для тих, хто постраждав в аварії або тяжко захворів. З початком війни на сході України вони шикуються у довжелезні черги, аби подарувати шанс на життя пораненим бійцям. У 2018 році донори допомогли врятувати понад 70 АТОвців" - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Протягом року майже 36 тис. донорів здали кров та її компоненти 53,5 тис. разів.

Переливання крові роблять по всій області - запаси має кожна районна лікарня. У важких випадках пацієнтів доставляють у Дніпро - до лікарень Мечникова, швидкої допомоги, перинатального центру, центру ім. Руднєва, обласної дитячої лікарні.

У Дніпропетровській області мешкають 8,7 тис. почесних, 24 заслужених донорів і один Герой України, який здавав кров понад півтисячі разів. Загалом в регіоні - понад 50 тисяч донорів. Приєднатися до благородної справи може кожна людина, старша за 18 років, яка не має медичних протипоказань.

 Адреса обласної станції переливання крові: м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ