Слухай онлайн
Cуспільство

У Борислава з’явилось нове місто-побратим

фото - пресслужба Бориславської міської ради
фото - пресслужба Бориславської міської ради
фото - пресслужба Бориславської міської ради
фото - пресслужба Бориславської міської ради
фото - пресслужба Бориславської міської ради
фото - пресслужба Бориславської міської ради
1/3
Цими днями делегація з міста Борислава на чолі з в.о. міського голови, секретарем міської ради Юрієм Химином відвідувала місто Новоград-Волинський, батьківщину видатної української поетеси Лесі Українки.

Про це інформує пресслужба Бориславської міської ради.

23-25 липня Новоград-Волинська громада урочисто відзначала Міжнародне свято літератури та мистецтв «Лесині джерела». Цьогоріч воно мало особливе значення, адже було присвячене ювілейній 150 річниці від дня народження Лесі Українки. На святкування було запрошено представників нашого міста.

В рамках візиту з Новоград-Волинською громадою було підписано угоду про партнерство і співпрацю, яка передбачає зміцнення двосторонніх зв’язків у різних сферах діяльності.

Нагадаємо, попередньо міський голова Ігор Яворський анонсував про розширення взаємин між нововолинською та бориславською громадами, яке представники обговорили під-час візиту до спільного побратима – міста Ломжі (Республіка Польща).

Від імені Бориславської громади в. о. міського голови Юрій Химин вручив міському голові Новоград-Волинського подарунки-сувеніри з айдентикою Борислава, було обговорено подальші кроки у розвитку двосторонніх зв’язків на рівні громадських та культурно-національних об’єднань, мистецьких, творчих колективів, спортивних організацій, закладів освіти та охорони здоров’я.

Упродовж візиту делегація взяла участь в офіційних зустрічах, відвідала музеї, виставки, пам’ятки архітектури, брала участь у низці урочистих святкувань, зокрема, перегляді вистави «Цілую. Леся», який спеціально до свята підготував Дніпропетровський Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки, святковій ході та церемонії покладання квітів до пам’ятника Лесі Українці. Від імені бориславської громади квіти до пам’ятника Лесі Українці у Новоград-Волинському поклали в.о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин та заступник міського голови Роксоляна Гарасимів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ