Слухай онлайн
Cуспільство

У Бродах учасники віча, обурені вбивством юнаків у Києві, штурмували РДА

22 січня 2014 року учасники віча на Майдані в Бродах вирушили до райдержадміністрації, аби почути від керівництва їхню позицію щодо подій в державі та вимагати вийти з Партії регіонів. Про це повідомив голова фракції ВО «Свобода» у Бродівській міській раді Віктор Горішній. Повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

На вічі люди, вражені вбивством юнаків у Києві, вирішили висловити своє обурення представникам президентської адміністрації в районі. Понад сотня осіб заповнила всі коридори на двох поверхах РДА, інші зібралися під будинком адміністрації.

Голова райдержадміністрації Андрій Ковтун заявив людям, що не є членом Партії регіонів, а також що «він не підтримує тих, хто стріляв у людей, і що він за народ, але народ – по обидва боки барикад»… Громада не стримувала емоцій та висловила все, що думає про чинну владу і її представників у Бродах. Люди вимагали від керівництва ради вийти з Партії регіонів та розпустити осередок в районі. На цю хвилину люди ще перебувають в приміщенні РДА.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ