Слухай онлайн
Здоров'я

У Давидові зафіксували спалах COVID-19: обмежено вїзд/виїзд з ОТГ

За повідомленням в.о. головного державного санітарного лікаря Львівської області від 29.04.2020 виявлено епідеміологічне вогнище на території Давидівської ОТГ. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Загальна кількість інфікованих на COVID-19 становить 20 осіб у восьми епідосередках. Невідкладно видано розпорядження керівника робіт з ліквідації НС обласного штабу «Про додаткові обмежувальні заходи про недопущення поширення COVID-19 на території с. Давидів».

Терміново проведено детальний аналіз епідситуації, забезпечено встановлення ймовірних осередків спалаху COVID-19 на території с. Давидів та відпрацьовано осіб, які контактували з хворими на коронавірус, у тому числі сусідів (на підставі опитування хворих), встановлено місця їх постійного перебування. Загальна к-ть контактних осіб близько 140. Відповідно до доручень обласного та регіональних штабів передбачено:

​1. Обмежити в’їзд/виїзд в c. Давидів приватного транспорту (в’їзд дозволяється лише громадянам, зареєстрованим в с. Давидів) шляхом встановлення карантинних мобільних блокпостів (планується повне перекриття блоками 4 доріг та створення 3 КПП) з 06:00 30.04.2020 до особливого розпорядження.

2. Забезпечити дезінфекцію місць загального користування у багатоквартирних будинках та громадських місцях.

3. Силами національної поліції проводити роз’яснювальну роботу та запровадити обмежувальні заходи, зокрема щодо пересування та перебування людей у громадських місцях на території с. Давидів з 16:00 29 квітня 2020 року до 06:00 04 травня 2020 року.

4. Функціонування COVID-патрулів з контролю за дотриманням карантинних вимог населенням с. Давидів на період введення обмежувальних заходів.

5. Соціальний супровід осіб, що знаходяться на самоізоляції та інших мало захищених верств населення, в тому числі одиноких осіб.

6. Забезпечення самоізоляції та контроль за особами, що контактували з хворими на COVID-19, у тому числі, шляхом встановлення електронного сервісу «Дій вдома».

7. Спільно з Обласною державною адміністрацією та сільською радою буде забезпепечено проведення додаткових обстежень на COVID-19 осіб, які перебувають на самоізоляції або мають ознаки респіраторного захворювання.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщині 430 підтверджених випадків COVID-19 і ще один померлий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ