Слухай онлайн
Cуспільство

У клініці ЛКП "Лев" простерилізували понад 90 безпритульних котів

Із 16 до 19 листопада ветеринари міжнародного фонду FOUR PAWS Ukraine безкоштовно стерилізували вуличних котів Львова. Так, за цей час простерилізували 92 тварини, яких до ЛКП "Лев" принесли опікуни та небайдужі мешканці міста.
фото - пресслужба ЛКП "Лев"

Про це інформує пресслужба ЛМР.

У ЛКП "Лев" наголошують, що стерилізація – гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

"Якщо котики не стерилізовані, вони безконтрольно розмножуються і їхня популяція зростає, що є недобре. Відповідно, волонтери, які годують цих котиків, могли принести чотирилапих на безкоштовну стерилізацію", - розповів керівник комунального підприємства "Лев" Андрій Пінчук.

Міжнародний фонд FOUR PAWS Ukraine співпрацює з ЛКП «Лев» уже четвертий рік поспіль. Зокрема, минулого року спільними зусиллями вдалося стерилізувати більше 100 котів.

"Операція абсолютно безболісна для тварини, яка знаходиться в загальному наркозі. Вона не відчуває нічого. Операція проходить з мінімальними розрізами для того, щоб завдати найменше травм. Після операції тваринка отримує всі необхідні препарати - знеболювальні - й добре почувається. Шов знімати потім не потрібно, ниточка сама розсмоктується після трьох тижнів і все", - розповів ветеринарний лікар фонду FOUR PAWS Олександр Сенчук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ