Слухай онлайн
Здоров'я

У ковідні лікарні Луцька відновлено постачання стаціонарного кисню

Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
1/4
Як повідомляла напередодні облдержадміністрація, в область сьогодні вранці надійшов кисень для ковідних лікарень міста Луцька. Про це повідомив голова ОДА Юрій Погуляйко, який відвідав вранці 2 квітня 2021 року обласну інфекційну лікарню та пологовий будинок, куди прибула машина із киснем, - інформує пресслужба Волинської ОДА..

Нагадаємо, в області виникла затримка із поставкою стаціонарного кисню до лікарень, що надають допомогу хворим на COVID-19, через аварію на львівському заводі, де закуповується кисень.

Відтак, керівництво обласної державної адміністрації постійно тримало зв’язок із директором заводу та вело переговори із Львівською ОДА, завдяки чому постачання на сьогодні відновлено.

Слід зауважити, що мова про кисень, який подається під тиском. Він потрібен для хворих, котрі перебувають на апаратах ШВЛ. Тому знаючи, що може виникнути проблема із забезпечення киснем, управління охорони здоров’я облдержадміністрації прийняло рішення про переведення хворих, які потребують стаціонарного киснезабезпечення, у інші ковідні медзаклади.

Коронавірусним хворим нічого не загрожувало і не загрожує. Усі, хто потребує кисневої терапії, її отримують.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ