Слухай онлайн
Політика

У Києві обговорили співробітництво між прикордонними відомствами України та Естонії

Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулась зустріч першого заступника Голови відомства Володимира Нікіфоренка з Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каімо Кууском та спеціальним представником МВС Естонської Республіки в Україні Тармо Кохвом.
Фото: Держприкордонслужба

Під час зустрічі Володимир Нікіфоренко акцентував увагу іноземної делегації на основних безпекових викликах, з якими стикаються українські прикордонники у ході виконання завдань з охорони державного кордону, окреслив перспективи подальшого реформування прикордонного відомства та коротко ознайомив з ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Сторони також обговорили стан двостороннього співробітництва.

ʺВпевнено можу сказати, що співробітництво між Державною прикордонною службою України та Департаментом поліції та прикордонної охорони Естонської Республіки протягом довгих років успішно розвивається і продовжує зміцнюватись. Окремо хотів би висловити вдячність естонським колегам за підготовку та навчання нашого персоналу з Морської охорони, що відбулися в Україні в минулому році. Це дає нам можливість зміцнювати та нарощувати потенціал відповідно до кращих європейських практикʺ, - зазначив перший заступник Голови ДПСУ.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск запропонував провести у цьому році чергове стажування для військовослужбовців Морської охорони Держприкордонслужби. Воно відбуватиметься на базі сучасних естонських кораблів гібридного комплектування і буде націлене саме на управління кораблями берегової охорони.

Наприкінці зустрічі Володимир Нікіфоренко наголосив, що для українських прикордонників вкрай важливою є підтримка іноземних партнерів на шляху реалізації визначених завдань та подальшого розвитку.

ʺМаємо надію на подальшу плідну двосторонню співпрацю, яка і надалі буде зміцнюватись та розвиватись в інтересах народів наших державʺ, - зазначив він.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, львівська мерія підписала меморандум з громадськими організаціями в напрямку популяризації математики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ