Цієї осені незалежна компанія Be-It Health & Social Impact здійснила глибинний аналіз 9 медичних закладів, які належать до територіальних медичних об’єднань, в рамках яких проаналізувала фінансовий стан лікарень, управлінські спроможності та якість медичних послуг.
Про це інформує пресслужба ЛМР.
Результати досліджень будуть публічно представлені на зустрічі у Львівській міській раді 13 жовтня. Висновки компанії Be-It Health & Social Impact є рекомендаціями для керівників лікарень у формуванні стратегії ТМО. Дослідження здійснювали у межах проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».
Під час презентації також відбуватимуться відкриті обговорення щодо розвитку медицини у Львові.
Нагадаємо, у Львові триває медична реформа вторинної допомоги. Зокрема утворено три медичні об’єднання за профілем допомоги. Це допоможе лікарням підсилити роботу один одного і ефективно розвиватись, лікарі зможуть отримувати вищі заробітні плати, а мешканці – якіснішу допомогу.
«Медична реформа, яку запустили в Уряді ще 4 роки тому, повинна якісно впроваджуватися у містах. Адже це важливий елемент децентралізації. Ми повинні враховувати всі чинники, які впливають на медичну галузь у нашому місті. Дослідження компанії Be-It Health & Social Impact показують нам, якою ситуація є насправді. Завдяки цьому ми розуміємо, як необхідно будувати роботу у кожній лікарні та медичних об’єднаннях загалом, аби заклади ефективно працювали в єдиній медичній екосистемі», - розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.
Водночас Наталія Ольберт-Сінько, керівниця Be–it Health & Social Impact, зазначила:
«Ці дослідження показали насамперед необхідність впровадження індикаторів якості медичної допомоги. Це про електронні дані. Медзаклади повинні перенести всю інформацію про медичну допомогу та процеси, які відбуваються у закладах, в е-систему. Тоді вони зможуть аналізувати індикатори якості та безперервно покращувати медичні послуги. І якщо львівські лікарні це зроблять, то це буде великим кроком на шляху змін».