Слухай онлайн
Політика

У Львівській обласній раді відбулось засідання бюджетної комісії: що вирішили?

Сьогодні, 13 вересня, відбулось чергове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради, передає Гал-інфо.
Фото Гал-Інфо
Фото Гал-Інфо
1/1

Зокрема, під час комісії розглянули лист Жовківської міської ради від 21.08.2018 року. Як зазначив голова комісії Олег Домчак, «мова йде про технічну зміну, а саме додати до назви документа «Реконструкція елементів благоустрою міського парку в м. Жовква Львівської області» слово «коригування». Під час обговорення з’ясувалось, що зміни потрібно зробити «у зв’язку з перерахунком кошторису.

Слово також взяв депутат фракції партії "Об'єднання "Самопоміч" Іван Собко. «Якщо це рішення технічне і не пов’язане з рішенням екологічної комісії, то, на мою думку, зміну можна погодити. Але якщо тут має місце рішення профільної комісії, тобто комісії з питань екології, то прошу це озвучте, щоби потім ми не мали претензій від комісії», - наголосив Іван Собко.

Завершуючи обговорення цього питання Олег Домчак зазначив: «Я пропоную, щоб ми цю технічну зміну взяли до відома. Ми однозначно її підтримаємо, адже бачимо, що є лист від мера Жовкви (Петра Вихопня). Але спершу в понеділок має відбутись засідання екологічної комісії. І тоді вони вже долучать свій висновок». Таку думку підтримали всі члени комісії.

Опісля перейшли до розгляду питання щодо зміни до Переліку природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у рамках Програми охорони навколишнього природного середовища у Львівській області на 2016-2020 роки.

Один із членів комісії на захист цього питання висловився так: «Якщо ми внесемо такі зміни, як охорона атмосферного повітря, то вже у жовтні це дасть нам можливість просити кошти для розроблення проектно-кошторисної документації (орієнтовно 600 тис. грн) на будівництво індивідуальних теплових пунктів. Це кіотські інвестиційні гроші.

Має позитивні приклади з минулого року. Тоді 21 млн грн для Червонограда. Тобто якщо ми зараз вчасно не розробимо цей проект, то відповідно наступного року. Мова йде про 16 львівських закладів з охорони здоров’я».

На що Олег Домчак зазначив: «Колеги, у нас є профільна комісія, тому було би правильно, щоб ми спершу почули їх думку. Тому наразі я пропоную взяти до відома всі озвучені технічні зміни. А відповідний проект рішення пропоную погодити за винятком цього першого пункту («Доповнити перелік завдань та заходів»)».

Далі перейшли до розгляду листа голови Львівської ОДА  Олега Синютки від 11.09.2018 року щодо розгляду та погодження змін до Комплексної програми цивільного захисту Львівської області та сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області на 2018-2020 роки.

Більшість присутніх зійшлися на тому, що комісії не доцільно брати на себе зобов’язання щодо фінансування додаткових військових частин, адже ще не завершився звітній період. Натомість запропонували після дев’яти звітніх місяців (у жовтні) повернутись до розгляду цього питання.

На завершення розгляду цього питання питання Олег Домчак сказав: «Пропоную підтримати цей проект рішення, за винятком – не вносити до Програми додаткових частин». Проект рішення підтримали.

Тож, на Другому пленарному засіданні слухатимемо звіт Львівської обласної державної адміністрації про виконання обласного бюджету та програми соціально-економічного розвитку за 9 місяців 2018 року.

Підсумовуючи засідання, було вирішено провести у вівторок, 18 вересня, перше пленарне засідання сесії Львівської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...