Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн

У Львівській області затвердили перелік природоохоронних заходів

Як проінформувала прес-служба ЛОДА, 12 березня у Львівській області затвердили перелік природоохоронних заходів.

На черговому засіданні сесії Львівської обласної ради затверджено Перелік природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік, що є додатком до обласної Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки. 

Загальна сума коштів, передбачених цього року в обласному екологічному фонді становить 59 млн гривень. 

Ці кошти будуть спрямовані на заходи із розвитку та розширення територій природно-заповідного фонду, охорони природних ресурсів, екологічної освіти, очистки стічних вод та каналізування населених пунктів, розчистки русел річок та берегоукріплення для захисту від підтоплення територій, рекультивації забруднених земель. 

Зокрема, заплановано розробити проекти створення 5 нових об'єктів ПЗФ, облаштувати 13 рекреаційних зон на територіях природно-заповідного фонду, провести реконструкцію парків у містах Кам’янка-Бузька та Трускавець. 

Також планується завершити будівництво КОС в с. Раневичі Дрогобицького району та продовжити роботи з реконструкції очисних споруд в м. Моршин, прокласти каналізаційні мережі в 5 населених пунктах, провести руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на річках протяжністю понад 14 км, захистити 11 населених пунктів і понад 1678 га сільськогосподарських угідь від підтоплення та завершити рекультивацію відпрацьованого сміттєзвалища площею 3,2 га у с. Крупське (Розвадівська ОТГ). 

Окрім цього, з метою залучення іноземних інвестицій на реалізацію природоохоронних заходів на території області, передбачено співфінансування 2 проектів міжнародної технічної допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ