Слухай онлайн
Здоров'я

У Львівському "ОХМАТДИТі" антирекорд госпіталізацій дітей із коронавірусом

У КЗ ЛОР "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "Охматдит" зафіксували антирекорд - 97 дітей з діагнозом COVID. Найменшому пацієнту - лише 1 місяць, найстаршому - 17 років. Медики повідомили, що стан захворювання дітей – середній.
Фото Львівська ОДА

Про це інформує пресслужба ЛОР.

"У 2-х пацієнтів COVID спровокував цукровий діабет. 16-річний хлопець з синдромом Криглера-Найяра (генетичне захворювання) - під ШВЛ. Окрема група хворих дітей - діти з онкогематологічною патологією (лейкози) - їх зараз у COVID-зоні лікарні десятеро. Ці діти потребують інтенсивного догляду і лікування, 3 з них - у відділенні реанімації та інтенсивного лікування", - повідомили у лікарні.

Колектив ОХМАТДИТу звернувся до родин у яких є діти:

"Батьки, обмежте контакти та вдягайте малечі маски у людних місцях. У COVID-зоні персонал зараз працює на межі людських можливостей, допоможіть нам дати бій підступному вірусу. Тільки разом ми переможемо!"

Завідувачка COVID-зони медичного закладу Марія Синенька розповіла, що симптоми захворювання у дітей не змінилися. Це температура, кашель, нежить, кишкові розлади та млявість.

"Зараз стало менше ковідних пневмоній, частіше інфекція осідає у верхніх дихальних шляхах. Вона добре піддається лікуванню, за два-три дні вдається зняти симптоми й дитині суттєво легшає", - пояснила Марія Синенька.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ