Слухай онлайн
Cуспільство

У львівських школах розкажуть про Станіслава Лема

Цього року світ святкує 100-ліття від дня народження видатного письменника-фантаста, футуролога і львів'янина Станіслава Лема. Саме тому цього тижня для школярів 8-10 класів Львівської МТГ проведуть онлайн-уроки на тему «Станіслав Лем: львів'янин, що побачив майбутнє».
Фото Дрогобицька міська рада

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Управління культури спільно з управлінням освіти Львівської міської ради на виконання ухвали №355 «Про затвердження Програми відзначення 100-річчя з дня народження Станіслава Лема» організовує у школах міста відкриті зустрічі з перекладачем та лемознавцем Андрієм Павлишиним. Так, у середу, четвер і п’ятницю Андрій Павлишин проведе три уроки в Zoom для учнів усіх шкіл міста (щодня до онлайнових лекцій будуть долучені учні шкіл двох районів).

Нагадаємо, Львів – рідне місто відомого на весь світ письменника-фантаста Станіслава Лема, де він сформувався як особистість, навчався в гімназії та університеті, написав перший фантастичний роман, прожив першу третину свого життя. 17 липня 1945 року Лем покинув Львів і вже ніколи сюди не приїжджав. Однак Станіслав Лем казав: «Я львів'янин і львів'янином залишуся до смерті».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ