Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

У Львові 128 орендарів подали документи на приватизацію приміщень

Виконання умов договорів оренди потенційними покупцями комунального майна - визначальний фактор для приватизації приміщень способом викупу. Про це наголошують в управлінні комунальної власності мерії. Водночас, управління повідомляє, що станом на 25 січня 2011 року розглядається 128 заяв орендарів на приватизацію приміщень, котрі орендуються способом викупу, перелік яких подано на розгляд постійної комісії комунального майна та власності ЛМР.

«Загальна площа приміщень, які орендарі бажають приватизувати в зазначений спосіб, складає 13 695,3 м кв. У разі позитивних висновків комісії та прийняття у встановленому порядку рішення на сесії міськради, за попередніми оцінками, міський бюджет міг би поповнитися на 54 млн грн», - розповів начальник управління Євген Климкович.

Згідно з відповідною ухвалою міської ради, право на приватизацію способом викупу можуть отримати орендарі, які належно виконують умови, визначені договором оренди і Законом України «Про оренду державного та комунального майна».

«Ми інформуємо депутатів про порушення, виявлені під час перевірок орендованих об'єктів. Так, зокрема, службовцями управління встановлено 68 фактів порушень. Серед них найчастіше трапляються факти нерегулярної сплати орендної плати, невнесення орендних платежів протягом трьох місяців підряд, відсутності у орендарів договорів страхування об'єктів оренди, на відшкодування експлуатаційних витрат, факти використання об'єктів не за цільовим призначенням, невідповідність договору встановленим вимогам. Відслідковуємо також і перепланування об'єктів або передачу у суборенду без відповідного погодження. Переконаний, що проведення перевірок працівниками управління спільно з членами профільної постійної комісії комунального майна сприятиме підвищенню ефективності прийнятих рішень», - зазначив Євген Климкович.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення щодо відчуження комунального майна та визначення доцільності, порядку умов приватизації об'єктів права комунальної власності приймаються виключно на пленарних засіданнях міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ