Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові буде створено новий простір для дітей-сиріт

Благодійний фонд «Рідні» з управлінням «Служба у справах дітей» Львівської міської ради підписали меморандум про співпрацю в межах запуску нового проєкту «Спільнота», який, зокрема, включає створення нового простору для розвитку дітей та молоді.

Як повідомили в пресслужбі ЛМР, проєкт передбачає створення комунальної установи з двома малими груповими будинками.

Згідно меморандуму, «Спільнота» – це платформа для підтримки дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Діяльність проєкту буде реалізовуватися через комплексну систему розвитку особистості в формаційних напрямках та формування проактивного середовища серед громадськості.

«Стала співпраця, об’єднання та координація взаємних зусиль для підтримки дітей та молоді з інституційних закладів та сімейних форм виховання є основами нашого партнерства. Новий проєкт «Спільнота» буде унікальним та надзвичайно важливим для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які розпочинатимуть доросле життя» - зазначив Ростислав Тимків, керівник управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради.

«Мета Спільноти – створити проактивне середовище, яке дасть змогу дітям жити та розвиватися у якісних умовах, відкривати свій потенціал та творити позитивні зміни навколо себе у муніципалітеті та громаді. Ми щиро раді співпраці з містом та спільному розвитку проєктів впродовж багатьох років!» - зазначила Мар’яна Романяк, керівниця Благодійного фонду «Рідні».

«Спільнота» відкриє свої двері для дітей та молоді у 2022 році.

Нагадаємо, раніше Фонд «Рідні» та Львівська міська рада створили комунальну установу «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні» Львівської міської ради, мета якої – забезпечення прав дітей на виховання в сім'ї або умовах, наближених до сімейних; забезпечення прав сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на захист і допомогу з боку держави; запобігання соціальному сирітству; сприяння розвитку і зміцненню сім'ї, покращенню соціального благополуччя дітей та сімей з дітьми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ