Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові іспити на право керування ТЗ будуть відбуватись на нових автомобілях

Сервісні центри МВС у Львівській області отримали два нові спеціалізовані автомобілі.
Фото: Сергій Бобра

Регіональному сервісному центру МВС у Львівській області передали два нові спеціалізовані автомобілі Hyundai i30 для складання практичних іспитів на право керування ТЗ. Ключі від автомобілів передав керівник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик під час робочого візиту.

Процес складання практичних іспитів тепер стане комфортнішим, оскільки автомобілі абсолютно нові та сучасні. Окрім того, охочі складати практичний іспит на автомобілі з автоматичною коробкою передач невдовзі зможуть це зробити на авто сервісного центру МВС.

«Один з автомобілів обладнано механічною коробкою передач, інший – автоматичною. Наявність такого авто у сервісному центрі МВС спростить процедуру для тих, хто не може складати іспити у складі групи, де використовуються автомобілі навчальних закладів», — зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Зазначимо, на автомобілі нанесено логотип сервісного центру МВС. Також вони обладнані додатковим дзеркалом заднього виду, відеореєстратором на дві камери, сейфом.

«На сьогодні власними автомобілями для складання практичного іспиту на категорію В забезпечені вісім з десяти сервісних центрів області. Тож нові авто дозволять нам не лише оновити рухомий склад, але й покращать умови складання практичного іспиту для громадян. Найближчим часом ми передамо автомобілі одному з територіальних підрозділів у Львівській області», — додав керівник Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександр Семчишин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ