Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові місцевих підприємців закликають працевлаштовувати правоохоронців, які переходять на бік людей

Львівська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» закликає місцевий бізнес працевлаштовувати правоохоронців та військовослужбовців, які переходять на бік людей. Сьогодні четверо львівських «беркутівців» зробили мужній вчинок – написали заяви на звільнення з органів внутрішніх справ. Наше завдання – допомогти їм, зокрема працевлаштувавши. Про це 24 січня 2014 року повідомив голова Львівської міської організації ВО «Свобода» Маркіян Лопачак. Про це повідомила прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода»

За словами Маркіяна Лопачака, повідомлення про звільнення правоохоронців, вихід народних депутатів з фракції Партії регіонів тощо працюють на ослаблення режиму.

«Влада опирається виключно на підтримку силовиків. Наше завдання – позбавити їх цього козиря. Ми володіємо інформацією, що охочих до звільнення з лав МВС та Збройних сил України – тисячі. Однак цих людей стримує зокрема й перспектива безробіття. Тому закликаємо підприємців максимально сприяти їхньому працевлаштуванню. Це надзвичайно важливо», – зазначив Маркіян Лопачак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ