Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові на Святі Шоколаду відкриють «Шоколадну пошту»

14 лютого у Львові стартує VI Національне Свято Шоколаду. Уже за кілька тижнів львів'яни та гості міста зможуть в оригінальний спосіб нагадати про себе рідним. Відтак, в рамках Свята у Львівському палаці мистецтв відкриють унікальну «Шоколадну пошту», повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Як давно Ви отримували поштову листівку? Справжнісіньку, не електронну, а з проштампованою маркою та теплими рядками? Якщо недавно, то Вам дуже пощастило. А як ні, то є шанс все виправити. Шоколадна листівка – актуальний і цікавий спосіб не залишити без уваги дорогу Вам людину.Унікальна можливість нагадати про себе рідним на VI Національному Святі Шоколаду», - розповідають організатори. 

Як зауважив директор VI Національного Свята Шоколаду Андрій Сидор, над зображенням нових листівок працюватимуть різні митці.

«Із самого початку запровадження на наших фестивалях проекту «Зі Львова з любов’ю!» завжди долучалось відоме Art Atelier Voytovych. Тож у «Шоколадній пошті» Ви знову побачите їхні твори. Окрім цього, ми залучимо і інших митців. Ми хочемо, щоб кожен відправник зміг обрати для себе найоригінальнішу листівку. Багато людей люблять отримувати листи традиційною поштою. Не зважаючи на можливість привітати рідних телефоном чи через інтернет, від паперових листівок львів’яни та гості міста аж ніяк не відмовляються. Це підтвердила кількість адресатів «Львівської різдвяної пошти», а це понад 4,5 тис», – розповідає Андрій Сидор, директор VI Національного Свята Шоколаду.

-
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ