Керівники лікарень разом з медичними фахівцями та депутатами працюють над детальними моделями територіальних медичних об’єднань. Впродовж суботи та неділі у Ратуші відбуваються стратегічні сесії з представниками ТМО 1, ТМО 2 та ТМО 3.
«Це черговий етап роботи над медичною реформою. Ми прагнемо, щоб стратегія кожного ТМО була розроблена з врахуванням всіх показників, які впливають на якість роботи лікарень. Саме співпраця з незалежними експертами та міжнародними програмами дає можливість отримати якісні інструменти управління, які допоможуть медичним об’єднання впевнено розвиватися та ставати ще сильнішими. Адже наша мета - бути лідером з надання медичних послуг в Україні», - сказав Андрій Москаленко, перший заступник міського голови.
Як повідомили в пресслужбі ЛМР, у роботі над моделями ТМО за основу використовують дослідження компанії Be-It Health & Social Impact. Експерти впродовж вересня детально вивчали роботу всіх лікарень.
«Вперше в Україні ми провели глибинний аналіз медичних закладів міста в такому форматі. Це синергія, яка демонструє бажання Львівської міської ради рухатися вперед та медичних закладів - грамотно будувати свою політику. Ми побачили високу мотивацію медичних працівників та бажання до змін на краще», - розповіла Тетяна Думенко, керівник відділу консалтингу з питань управління якістю медичної допомоги компанії Be-It Health & Social Impact.
Завдяки цьому вдалося отримати аналіз: якості медичних послуг, фінансового стану та управління медзакладами. Використовуючи ці дані, команди медичних об’єднань спільно напрацьовують стратегічні цілі, враховуючи слабкі та сильні сторони, загрози та можливості.
Нагадаємо, у Львові триває медична реформа вторинної допомоги. Зокрема, утворено три медичні об’єднаня за профілем допомоги. Це допоможе лікарням підсилити роботу один одного і ефективно розвиватись, лікарі зможуть отримувати вищі заробітні плати, а мешканці – якіснішу допомогу.