Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відкриють Дім милосердя для безхатченків: житло, лазня і 300 обідів

12 листопада у Львові освятять Дім милосердя для безхатченків та найбільших бідняків міста. О 15.00 архієпископ Мечислав Мокшицький звершить Святу Месу, після якої освятить притулок, що розміщений на вул. Мазепи. Про це повідомила прес-служба Львівської архідієцезії РКЦ.

Йдеться про осередок для безхатченків і бідних, яким опікується Згромадження братів Альбертинців у Львові. Проект Дому милосердя охоплює створення будинку, де проживатимуть до 40 чоловіків, а також благодійної кухні, де щоденно готуватимуть близько 300 обідів для найбільш бідних осіб Львова. Окрім того, комплекс включатиме лазню, що зможе обслуговувати до 40 осіб щоденно.

У планах Центру також створення майстерні на 15 робочих місць для мешканців Дому милосердя.

Опікуватись Домом милосердя будуть брати-альбертинці та сестри-альбертинки, які відтепер працюватимуть у Львові.

Створення Дому милосердя виникає з великої потреби забезпечення базових умов життя і функціонування бідних та безхатченків, вважають його засновники. Наявні осередки лише частково задовільняють ці потреби, в той час як соціально-економічна ситуація в Україні, пов`язана із війною, що триває на сході країни, а також економічна криза стають причиною зубожіння багатьох людей. Дім милосердя повинен забезпечити комплексну допомогу потребуючим особам і сприяти їхній інтеграції.

Довідка.

Чернечі згромадження братів Альбертинців та сестер Альбертинок належать до францисканських згромаджень, що відрізняються любов’ю до вбогості та служіння  бідним.

Перший альбертинський притулок у Львові був створений у 1892 році. До закінчення Другої світової війни брати-альбертинці й сестри-альбертинки провадили активну соціальну роботу серед вбогих і неповносправних на території Львівської Архідієцезії. Зараз на запрошення Архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського Римо-католицької Церкви, це згромадження повернулось для відновлення цієї праці на Львівщині.

Окрім Львова, Згромадження Братів Альбертинців працює з бідними і безхатченками у Запоріжжі, а жіноче згромадження в Україні має ще одну спільноту у с. Плебанівка Вінницької області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ