Слухай онлайн
Економіка

У Львові перебуває японська бізнес-місія

У рамках візиту до України делегація японських підприємців прибула до Львова. У Ратуші для інвесторів відбувся бізнес-семінар за участю посадовців та бізнес-кіл Львова. Завтра делегація вирушить на екскурсії підприємствами міста. Про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Візит відбувається за підтримки Японської організації зовнішньої торгівлі «JETRO». У складі бізнес-місії до України прибула 21 компанія. По прибутті для делегації організували бізнес-семінар, де презентували інвестиційну привабливість Львова. Виступили Ольга Сивак, начальник управління інвестицій та проектів, Ліна Остапчук, директор ЛКП «Агенція з підготовки подій», Тарас Тринога, регіональний директор компанії «СТР» у Львові, Орися Хімяк, директор відділу PR IT Cluster, Наталія Чухрай, професор кафедри менеджменту організацій НУ «Львівська Політехніка».

Семінар також відвідав міський голова Львова Андрій Садовий. Мер міста поспілкувався з інвесторами та висловив вдячність за візит.

«Наше місто було включене у список ЮНЕСКО саме на засіданні в Японії. Львів – це місто, де живе близько мільйона людей, де прекрасна культура і уже давні традиції бізнесу. Ми сьогодні як ніколи потребуємо добрих інвесторів, які повинні вести тут свою культуру виробництва. Кожна інвестиція в місто – це моя особиста підтримка і максимальне сприяння. Нам головне – щоб ви повірили у місто», - звернувся до японської делегації Андрій Садовий, міський голова Львова.

У п’ятницю інвестори відвідають компанії SoftServe та Fudjikura.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...