Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові планують відкрити регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

До Президента України Віктора Ющенка звернулася Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова з питанням відкриття регіональних представництв Уповноваженого у Львові, а також у Сімферополі, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луганську, Одесі, Ужгороді та Харкові. Про це повідомляє прес-служба Президента України.
З метою сприяння Уповноваженому у здійсненні його повноважень з контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини та захисту прав кожного громадянина на території України Глава держави у листі до Голови Ради міністрів АР Крим, голів Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської ОДА звертається з проханням надати всебічну допомогу щодо виділення окремих технічно обладнаних службових приміщень для представників Уповноваженого.
Пов'язані з такими витратами відшкодування мають здійснюватися в установлених межах за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Водночас, Президент України звертає увагу на обов'язок органів державної влади співпрацювати з Уповноваженим і його представниками та надавати їм необхідну допомогу і сприяння.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ