Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові почали навчання по правильному сортуванню відходів

У Львові запрацював навчальний центр поводження з відходами управління з питань поводження з відходами ЛМР, де усіх охочих навчатимуть сортуванню сміття.
фото - ЛМР

Про це повідомила Львівська міська рада

Як розповів начальник відділу комунікації та просвітництва управління з питань поводження з відходами Роман Яцикович, організатори мають на  меті навчити школярів, студентів та й загалом усіх мешканців правильно сортувати побутові відходи.

«Навчання проводимо для організованих груп. Тому цільово працюємо з середовищами, до прикладу, освітянами,  молодіжними установами тощо. Особливу увагу приділяємо співпраці з ОСББ. Однак, усі охочі  теж можуть зголошуватися», - зазначив Роман Яцикович.

Центр розташований на території ЛКП «Львівспецкомунтранс» на вул. Жовківській, 18. Навчання для окремих груп проводитимуть щоденно, а триватимуть вони орієнтовно 30 хв. Усі охочі пройти навчання можуть зголошуватися до управління з питань поводження з відходами ЛМР за номером телефону 0670770076.

Нагадаємо, ЗУ «Про управління відходами» вступає в дію 9 липня 2023 року. Закон спрямований на вдосконалення системи управління відходами, забезпечення законодавчого та нормативно-правового регулювання відносин у сфері управління відходами з урахуванням вимог директив Європейського Союзу, покращення стану навколишнього природного середовища та досягнення цілей сталого розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ