Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові представили нового керівника Держархбудконтролю

Сьогодні, 20 липня, представлено нового керівника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові (за результатами переведення) – Володимира Ярославовича Цабака. Про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Досі він працював на посаді заступника начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

«Пан Цабак є хорошим і якісним спеціалістом у галузі права. Юстиції шкода, що він обрав іншу сферу діяльності. Я переконаний, що пан Володимир зможе реалізувати свої професійні якості і стати ефективним керівником. Це людина з високий рівнем фаховості та порядності. Ми бажаємо йому успіху на новій посаді», - зазначив Ярослав Жукровський, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Як повідомили у відділі кадрів Львівської міської ради, Володимир Ярославович Цабак з 20 липня 2016 року призначений в порядку переведення на посаду начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Перед тим він успішно пройшов стажування в органах місцевого самоврядування.

Народився 4 травня 1980 року у селищі Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області. У 2003 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка.

З квітня 2003 року до липня 2016 року працював у Головному управлінні юстиції у Львівській області. Остання займана посада – заступник начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Одружений. Виховує двох синів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ