Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові проходить міжнародний волонтерський саміт

Українські та іноземні волонтери приїхали до Львова на міжнародний волонтерський саміт. Про це повідомили в пресслужбі ЛМР.
Фото: ЛМР

У Львові розпочався третій міжнародний волонтерський саміт «ВЗАЄМОДІЯ ВОЛОНТЕРІВ, ВІЙСЬКОВИХ та ВЛАДИ = ПЕРЕМОГА». Військові волонтери, представники волонтерських та ветеранських організацій, представники влади і державних структур зібралися, аби обговорити важливі виклики в роботі волонтерів.

В першій дискусійній панелі саміту взяв участь перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. Учасники обговорили державну політику щодо волонтерської діяльності, об’єднання зусиль і співпрацю влади «на місцях», а також грантові можливості та підтримку для волонтерів.

Загалом учасники проведуть три панельні дискусії, де говоритимуть про щоденні виклики в роботі волонтерів, а також шукатимуть спільних рішень, які допоможуть полегшити роботу волонтерів. 

Учасниками волонтерського саміту є близько 200 громадських та волонтерських організацій зі всієї України, а також іноземні волонтери з різних країн світу.

Нагадаємо, Львів постійно скеровує кошти на обороноздатність та підтримку військових, які захищають Україну від російських окупантів. Відповідно до міської програми підтримки Збройних Сил України, на запити військових бригад і частин місто купує те, що сьогодні вкрай потрібне на передовій, або дає на це субвенції. Це дрони, автомобілі, рації, різні спеціалізовані технічні речі. Фактично щодня місто отримує по декілька запитів на таку допомогу. Тож цього року на цю програму з міського бюджету передбачили 1 мільярд гривень, а загалом на всі програми підтримки військових цього року місто надає 2,1 мільярди гривень. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ