Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

У Львові провели четверту операцію з пересадки серця

Ще одну, уже четверту в Лікарні швидкої допомоги міста Львова, пересадку серця щойно виконали медики. Прооперований — 30-річний чоловік, батько двох малолітніх дітей. Донор — жінка, яку доставили до лікарні в безсвідомому стані з тяжким геморалічним інсультом, в якої було констатовано смерть мозку. Про це повідомив головний лікар Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Олег Самчук. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Ця цифра +1 ще на один крок наближає нас до нашої мети — аби трансплантація органів в Україні стала буденною операцією, яка рятуватиме щороку сотні та навіть тисячі життів!

Про донора. Жінка 42-ох років поступила до нас в безсвідомому стані з тяжким геморалічним інсультом. І всі заходи з інтенсивної терапії та стабілізації життєвих функцій виявились неефективними. В результаті було констатовано смерть мозку і родичі - мама, чоловік та 17-річний син — дали згоду на пересадку серця.

Реципієнт — 30-річний Едуард з Мукачева. Чотири роки тому внаслідок пневмонії отримав ускладнення на серце. Батько двох діток шести та трьох років, він понад усе мріє знову жити звичним життям та приділяти більше часу дітям. Разом з ним сьогодні його дружина Вікторія. Вона підтримує чоловіка та вірить, що скоро їхнє життя зміниться. Тому понад усе вдячна родині донора, що дала згоду пересадили частинку рідної людини її чоловікові. Тож бажаємо Едуарду швидкого одужання та здійснення його життєвих мрій! І хай цей святковий сьогоднішній день принесе радість у їхню домівку! Ну і, звісно, велика вдячність родині донора, котрі дали згоду на пересадку серця", — розповів головний лікар Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Олег Самчук.

Нагадаємо, 4 липня цього року у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова вперше провели трансплантацію серця. Це була перша така операція у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ