Слухай онлайн
Здоров'я

У Львові провели першу операцію з видалення пухлинного процесу на шиї

Фото Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги
Фото Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги
Фото Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги
Фото Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги
1/2
Спеціалісти Центру хірургії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги виконали першу операцію з видалення масивного пухлинного процесу бокової поверхні шиї. Це - одна з найскладніших операції, які взагалі проводять на органах шиї.

Як повідомляє прес-служба Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, пацієнту - 41 рік. Приїхав із Рівненщини. Адже ще раніше дізнався, що хірурги лікарні швидкої медичної допомоги беруться за вкрай складні випадки, коли в інших установах, в тому числі онкологічних - іноді уже не готові продовжити лікування. Так було в цьому випадку.

Пацієнт приїхав з пухлинниим процесом бокової поверхні шиї (привушної слинної залози) з тотальним ураженням лімфовузлів білатерально, після восьми місяців від початку захворювання.

Спеціалісти провели дообстеження - МРТ, КТ з контрастуванням, трепанбіоасію з патоморфологічним та імуногістохімічним дослідженням препарату - та верифікували недиференційовану карциному.

За результатом обстеження хірурги провели операцію Крайля, видаливши пухлину з лімфовузлами та прилягаючими структурами, вагою більше 1 кг.

Сьогодні пацієнт почуває себе добре, сповнений сил та енергії боротись далі за життя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ