Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові розпочали осінню висадку дерев

10 жовтня у Львові стартувала осіння кампанія з озеленення. Загалом, у планах – поява впродовж 2 місяців понад 2300 нових саджанців у всіх районах міста. Очікується, що найбільшу кількість дерев висадять на території Франківського та Шевченківського районів – загалом, близько 1100. Повідомила прес-служба ЛМР.

Відтак, районні адміністрації міста закупили крупномір, найбільш придатних для висадження у міських умовах порід, зокрема: липу дрібнолисту, гіркокаштан звичайний, клен гостролистий, червонолистий і шаровидний, ясен звичайний, горобину звичайну, калину звичайну тощо.

Поповнилось місто також цінними породами дерев: так, на площі Ринок висадили 6 червоних каштанів Бріоті, такі ж дерева висадять і на пл. Яворницького. Натомість вул. Наукову оновлять сливами Піссарді. Обіцяють закупити також сакури.

Як повідомлялось раніше, поповниться новими насадженнями й пл. Святого Юра. Тут заплановано висадити понад 100 саджанців, серед яких: ясен білоцвітний, глід червоноквітковий, декоративні чагарники тощо. На вул. Любінській, Ливарній, Петлюри та на просп. Чорновола відновлять рядові посадки.

Не оминуть увагою і заклади освіти: для створення затишку на території шкіл та ліцеїв Львова, ЛКП «Зелений Львів» висадить близько 800 дерев. За словами керівника міського управління екології Андрія Галушки, для цього підприємство надасть саджанці зі свого розсадника.

Стартувала висадка на території шкіл з Галицького району, однак, у зв’язку із погіршенням погодних умов, її довелося призупинити. Відтак, продовжити мають намір у четвер – вже у Личаківському районі міста. Допомагають у цьому громадські організації та небайдужі активісти, які навчають школярів правилам висадки.

Усі інші вуличні насадження районні адміністрації закупили за кошти міського природоохоронного фонду. «Це будуть якісні та дорослі саджанці, які в мінімальний термін почнуть функціонувати і створювати затишок для людей», – відзначає Андрій Галушка.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ