Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові триває ХХI Міжнародна виставка "ТурЕКСПО"

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/2
У межах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності стартувала ХХI міжнародна виставка ʺТурЕКСПОʺ. Про це повідомили 21 жовтня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

У конференц-залі відбулась панельна дискусія ʺМандруй Україною безпечно. Виклики 2020 та шляхи подолання проблемʺ за участю Державного Агентства Розвитку Туризму України, органів державної влади та головних фахівців туристичної галузі України.

ʺКарантин змусив українців замислюватися про цікаві місцини у своїй країні. І тут головне запитання: якими мають бути акценти внутрішнього українського туризму, аби він продовжив свій розвиток і після пандемії, коли кордони іноземних держав будуть відкритими і для українців. Поза очевидними поняттями ʺполіпшення якості послугʺ, інфраструктури, має йтися і про створення нових туристичних продуктівʺ, – зазначила  начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації   Наталя Табака.

За її словами, великих втрат під час пандемії зазнали Трускавець, Східниця та Моршин, адже бюджети цих міст в значній мірі залежать від суб‘єктів господарювання, задіяних у туризмі. На сьогодні санаторно-курортні, готельно-відпочинкові комплекси відновили свою роботу, працюють з дотриманням усіх санітарних норм, відпочивати там цілком безпечно. Від початку року управління туризму та курортів облдержадміністрації веде активну промокампанію туристичних магнітів регіону. Зокрема, проводить перехресну промоцію з іншими областями України, реалізовує співпрацю з відомими медіа-проєктами.

У виставковому залі активно спілкувалися і налагоджували ділові контакти представники туристичних операторів та агенцій, медичного туризму, страхування, топ-менеджери закладів відпочинку та розміщення, представники транспортних послуг та авіакомпаній, розробники IT-технологій для туристичної сфери та інші фахівці. Туристичні та курортні можливості регіону були представлені на стенді Львівської області. Також у виставці взяли участь представники інших областей України, зокрема Тернопілля, Чернівців, Івано-Франківська, Херсонщини, Закарпаття та інш.

Зазначимо, що форум триватиме до 22 жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ