Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львові триває традиційний Ярмарок вакансій для осіб з обмеженою працездатністю

Сьогодні о 11.00 у Львові в Міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів розпочався Ярмарок вакансій для осіб з обмеженою працездатністю. Організаторами Ярмарку є Львівський міський та районні центри зайнятості міста Львова, Міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів та Львівське обласне відділення Фонду України соціального захисту інвалідів. Станом на 11.30 в Ярмарку вже взяло участь 67 осіб з обмеженою працездатністю та 22 підприємства (з 35 запрошених) з яких найбільші: ТзОВ «ТК«Інтермаркет», ВАТ «Раффайзен банк Аваль», АТ «Укрексімбанк», ВАТ «Львівобленерго», Адвокатське об’єднання «Адвокатська компанія Сидорович і партнери», ТзОВ «Гологори», Львівська залізниця, ВАТ «Львівський хлібокомбінат, ЗАТ «Львівська текстильна компанія» інші. 
Відвідувачі заходу мають змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками працедавців, ознайомитися з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, які є на ринку праці міста. Фахівці служби зайнятості будуть проводити тренінг-семінар з техніки пошуку роботи, надаватимуть індивідуальні профорієнтаційні та юридичні консультації.
Формально ярмарок  присвячений 16-річчю від дня створення державної служби зайнятості, і як надіються організатори в найближчому майбутньому він відбуватиметьсязначно частіше –2-3 рази на квартал.
Нагадаємо, що в минулому році ярмарок відвідало 200 осіб з обмеженою працездатністю, з них 40 досягли домовленості щодо працевлаштування, 115 – скористалися консультаціями фахівців служби, 24 – одержали поради психологів та юристів, 14 осіб – взяли участь у семінарі-тренінгу «Сучасні механізми працевлаштування».
У березні 2006 року було прийнято законодавчі зміни щодо реалізації інвалідами права на трудову діяльність. Тепер особи з обмеженими фізичними можливостями працездатного віку мають право реєструватися в центрах зайнятості як такі, що шукають роботу, та набувати статусу безробітного. Упродовж січня-листопада поточного року обласна служба зайнятості надала соціальні послуги 693 інвалідам, 217 з яких – працевлаштовані, 2 особи проходили професійне навчання за скеруванням центру зайнятості. Фахівцями служби надано таким клієнтам 152 консультації. За станом на 1 грудня поточного року на обліку в центрах зайнятості Львівщини перебуває 39 осіб з обмеженою працездатністю.
Для інформаційної підтримки в усіх центрах зайнятості Львівщини обладнано Кутки для інвалідів, де на стендах розміщені нормативно-правові акти щодо соціального захисту таких громадян, перелік підприємств, які не виконали нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, вакансії, подані працедавцями, інші інформативно-роздаткові матеріали. Особи з обмеженою працездатністю також можуть відвідувати інформаційні семінари, тренінги, ярмарки вакансій, що систематично провадяться фахівцями служби. Із введенням в дію нових або ж реконструйованих службових приміщень центрів зайнятості Львівщини цього року, зокрема, у Дрогобичі, Городку, Золочеві, Яворові, а перед тим ще в декількох райцентрах області, створюються умови  для відвідування такими клієнтами служби зайнятості.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...