Як розповіли Гал-інфо у прес-службі ЛМР, 15−16 листопада, у Центрі Шептицького втретє відбудеться Форум інноваційної освіти INED — одна з найбільших освітніх подій у Львові.
Його метою є ознайомлення освітян з інноваційними підходами до викладання та управління школами, популяризація соціального служіння, допомога у підвищенні рівня викладацької майстерності через обмін досвідом та ідеями.
ʺСьогодні світ стає швидким і постійно змінюється, тому нам потрібно постійно пристосовуватися і бути гнучкими. Освіта і технології дуже пов’язані. Освіта у великій мірі формує те, яким буде місто, країна і світ за декілька роківʺ, — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.
Форум INED 2019 — це майданчик для обміну досвідом, ідеями, практиками втілення інновацій у школах.
У програмі цьогорічного заходу є дискусії, майстер-класи від українських вчителів, соціальних підприємців, керівників освітніх проєктів, а також виступи провідних спеціалістів з Європи і США. Так, експерти розповідатимуть про інноваційні навчальні методики та технології, нові підходи до управління закладами освіти, а також про виклики та можливості розвитку інклюзивної освіти в Україні.
ʺУ справді інклюзивному середовищі кожен почуває себе безпечно та має відчуття приналежності до спільноти. Цінуються розмаїття та унікальна роль кожного та забезпечується краща якість освіти для всіх. Учні та їхні батьки беруть активну участь у прийнятті рішень, які їх стосуються. Натомість освітяни мають необхідні компетенції, ресурси та підтримку для того, щоб створити освітнє середовище, яке створює можливість розвитку для усіх учнівʺ, — розповів менеджер програми ʺСоціальний капіталʺ Міжнародного Фонду Відродження Григорій Баран.
Відомо, що головними темами форуму стануть:
- ʺСучасні методи формування соціального капіталу у закладах освітиʺ;
- ʺВпровадження інноваційних методик та технологій у навчанняʺ;
- ʺРозвиток інклюзивної освіти в Україніʺ.
ʺПроцес накопичення соціального капіталу розпочинається ще у дитячому садку і продовжується у школі, закладі професійної освіти та університеті, формуючи у дітях ті неформальні норми та цінності, які допомагають злагоджувати колективні дії у групах людей. Поняття довіри, громадського діалогу, безперервного розвитку учасників освітнього процесу, ініціативності та культури спілкування стають ключовими у творенні сучасного, інноваційного, інклюзивного та по-справжньому нового освітнього середовища в Україніʺ — додає керівниця Центру забезпечення Світоглядного ядра УКУ Ольга Матійчук.
Організатори заходу — Простір освітніх ініціатив Українського католицького університету та Управління ІТ Львівської міської ради. Генеральний партнер Форуму — Міжнародний фонд ʺВідродженняʺ.
Акредитація ЗМІ за посиланням.