Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У Львові відбувається Х Всеукраїнський Форум ОСББ

З 31 жовтня до 1 листопада у Львові триватиме ювілейний Х Всеукраїнський Форум ОСББ. Про це повідомили в прес-службі ЛОР.

Форум ОСББ — це територія для обговорення сучасних бізнес-тенденцій в сфері енергоефективності, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади в управлінні житловою нерухомістю, лобіювання інтересів голів ОСББ та асоціацій в розробці та підготовці законодавчих проектів.

Участь у роботі форуму взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.
«Від імені Львівської обласної ради хочу привітати учасників цього ювілейного форуму. Хочу відзначити, що у Львівській обласній раді  реалізується конкурс проєктів місцевих ініціатив. Участь у цьому конкурсі можуть також брати Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Завдяки отриманню коштів з обласного бюджету здійснюються заходи з утримання та покращення умов ОСББ.  Зараз оголошено старт конкурсу на 2020 рік – тому закликаю представників ОСББ брати участь  та перемагати у конкурсі», - зазначив Богдан Гагалюк.

Слід до додати, що у рамках Х Всеукраїнського Форуму ОСББ відбудеться підписання меморандуму про співробітництво між Львовом та Фондом Енергоефективності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ