Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові встановлюють камери, що фіксуватимуть порушення ПДР

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрія Білого, з вівторка на декількох вулицях міста встановлюють камери, які будуть автоматично фіксувати порушення правил дорожнього руху, зокрема в частині перевищення швидкості. Про це повідомили 19 травня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ілюстративне

Наразі для них визначено 8 місць, невдовзі вони запрацюють у тестовому режимі.

Так, визначаючи місця для камер, було проаналізовано локації, де часто фіксувались ДТП.

"Як саме обрали місця для встановлення цих апаратних комплексів? Є постанова, яка чітко регулює порядок. Відповідно, ми йшли за тим порядком за декілька місяців до цих процедур – проведення дебатів, залучення Міністерства внутрішніх справ, департаменту патрульної поліції Києва та патрульної поліції Львівської області.

Найперше, ми проаналізували всі місця концентрації ДТП за причинами, зокрема порушення швидкості, яке призвело до ДТП. Потім їх подали на погодження. Приїхала група людей, яка обстежили всі місця, і після того, як ми вже спільно опрацювали всі місця, визначили 8 місць і конкретні опори, на яких будуть встановлюватись ці камери", - розповів Андрій Білий.

Передбачається, що у камери запрацюють у тестовому режимі вже з наступного тижня, а повноцінно запрацюють у червні.

"З наступного тижня вони мають включатися вже в тестовому режимі, будуть йти налагоджувальні роботи. Орієнтовно з червня планується їх запуск вже в роботу. Перед тим обов’язково всі будуть повідомлені, щоб всі були ознайомлені.

Кількість камер на локації залежить від ширини вулиці та умов. Наприклад, на вулиці В. Стуса – 2 камери, тому що там не можна однією камерою охопити вулицю, внаслідок того, що є трамвайна колія посередині. Вулиця Княгині Ольги – так само будуть 2 камери, відповідно, у кожному напрямку. На Стрийській камери будуть на двох адресах, а також на вул. Володимира Великого і на вул. Шевченка дозволяється по одній камері, які можуть повністю охопити проїжджу частину. Тобто, якщо камера може повністю охопити проїжджу частину, то ставиться одна, якщо ж ні – то більше.

Поки що це перший пілотний етап. Вперше в Україні встановлюються камери, які купляло не місто, а держава. Камери замірятимуть швидкість, фіксуватимуть та передаватимуть відповідну інформацію, зокрема номер автомобільного засобу та коротке відео порушення уповноваженому органу – департамент патрульної поліції визначає, хто це опрацьовуватиме. Після цього працівники заповнюють постанову, яка генерується, і відправляють її у бази та за адресою реєстрації власника транспортного засобу", - підсумував посадовець.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ