Слухай онлайн
Політика

У Львові запрацює консульство Індонезії

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/2
Почесне консульство Індонезії у Львові працюватиме на вул. Коперника, 1. Урочисте відкриття нової дипломатичної установи відбудеться сьогодні, 22 липня. Про це повідомили 22 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Про це під час брифінгу повідомили перший заступник мера Львова Андрій Москаленко та посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді. Також із цієї нагоди вони спільно підняли прапор Індонезії на флагштоку біля львівської Ратуші.

"Щиро радий, що маємо сьогодні нагоду відкривати Почесне консульство Республіки Індонезія саме у Львові, адже це одне з найбільших міст України, її центр на західному кордоні, місто, яке розвивається надзвичайно швидко та має величезний потенціал, якщо говорити про співпрацю в сферах бізнесу, торгівлі, культури чи туризму. Я думаю, що індонезійський уряд в особі почесного консула зробить усе можливе, аби ми могли й надалі розширювати нашу співпрацю. Особливе дякую – за підняття нашого прапора, з нагоди відкриття консульства", – підкреслив посол Індонезії.

Як відзначив перший заступник міського голови Андрій Москаленко, робота новоствореного консульства очікувано дасть новий поштовх для більш якісної співпраці між Львовом та містами Індонезії. "Сьогодні ми домовились про кілька векторів для співпраці. Йдеться про економічне співробітництво, співпрацю бізнесу в напрямах агропромисловості, виробництва, ІТ, а також туризму та культури. Вірю, що завдяки роботі Почесного консульства, ми зможемо показувати ще більшу якість співпраці", – зазначив Андрій Москаленко.

Очолить установу почесний консул Індонезії у Львові Андрій Іонов.

"Індонезія – це один із найбільш пріоритетних напрямів для співпраці у світі. Так, ми вже маємо попередні домовленості для початку поставок львівських автобусів та низки техніки, зокрема прибиральної та сміттєзбиральної, до Індонезії. Проведені перемовини щодо розвитку логістичної співпраці. У перспективі – культурні обміни та обміни студентами, і на перспективу – розвиток експорту продукції", – зазначив він.

Як додала начальниця міського управління зовнішніх зв’язків та промоції Тетяна Хабібрахманова, сьогоднішнє підняття прапора Індонезії біля Ратуші дасть старт новій традиції в місті. "Відсьогодні започатковуємо традицію: на честь візиту почесних гостей будемо піднімати у Львові прапор тієї країни, яку вони представляють", – відзначила вона.

До слова, консульство Індонезії — це вже 21-ше консульство іноземної держави на території Львова.

Нагадаємо, посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді попередньо зустрівся з першим заступником міського голови Андрієм Москаленком, з яким обговорили важливість відкриття Почесного консульства та напрями для розширення співпраці.

Довідка

Юдді Кріснанді – посол Республіки Індонезія в Україні.

Кар’єра:

Лектор у відомих університетах Індонезії (економічному факультеті Національного університету м. Джакарта, економічний факультет Університету Трисакті та Університету Індонезії та ін.);

Член Партії Народної Совісті (Hanura) під керівництвом Віранто;

2010-2015 рр. - голова Центральної виконавчої ради (ДПП) партії «Ганура» та пізніше голова виборчої перемоги (BAPPILU).

Політичну кар'єру почав у партії Голкар.

2004-2009 рр. - голова Департаменту організації, членства та кадресіса партії Голкар.

З 27 жовтня 2014 до 27 липня 2016 рр. – міністр з питань адміністративної реформи та розширення повноважень державного апарату Республіки Індонезія.

13 березня 2017 року призначений надзвичайним та повноважним послом Республіки Індонезія в Києві, з акредитацією в Грузії та Вірменії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ