Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові запустили інноваційний Банк ідей

Команда МолоДвіжЦентру спільно з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні запустили платформу Банк ідей, одним з компонентів якого є школа грантрайтингу та проєктного менеджменту.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Школа грантрайтингу та проєктного менеджменту доступна на платформі у вигляді п’ятнадцяти навчальних відеороликів. Тут розкриті усі теми, котрі потрібні для того аби отримати потрібні навички для написання грантової заявки та реалізації свого проєкту. Після проходження навчання молода людина проходить короткий тест для зрізу знань і отримує можливість подати свій проєкт на конкурс міні-грантів та отримати 15 000 грн на реалізацію мрії.

Додатковою опцією для усіх охочих є спілкування з менторами та менторками проєкту, у яких на будь-якому етапі написання проєкту можна отримати професійну пораду та підтримку. В когорту менторів увійшли експерти та експерти як і зі Львова, так і з інших міст України.

Платформа навчання – за посиланням: https://www.youthwellbeing.in.ua/bank-of-ideas.

Довідка

Банк ідей – проєкт, що виник у руслі роботи над вимірюванням Індексу Благополуччя Молоді у Львові ще у 2019 році та тепер творить платформу з можливістю навчання та фінансування проєктів для молоді по всій Україні. Також у проєкті «Банк ідей» організатори працюють над розробкою методичного посібника з ключовими акцентами у сфері написання заявок, покроковою логістикою дій, загальному проектному менеджменті та розробці проектів. І ще одним продуктом будуть розроблені рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо вдосконалення фінансових політик у молодіжній сфері з потенційними змінами до положень діючих конкурсів.

Інноваційний проєкт «Благополуччя молоді: втілюй свої мрії» реалізується ГО "МОЛОДВІЖ" та ГО Рада жінок Донеччини в межах ініціативи з визначення Індексу Благополуччя Молоді у містах України, яку впроваджує Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) з 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ