Слухай онлайн
Політика

У Маріуполі підписано 12 меморандумів про нові співробітництва

На Інвестиційному форумі в Маріуполі RE: think. Invest in Ukraine¸ який відбувся 29 жовтня, підписано 12 важливих меморандумів про нові співробітництва. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, - інформують у прес-службі Секретаріату Кабінету Міністрів України.

ʺНаша команда представила 120 готових інвестиційних проектів, – повідомив Глава Уряду. –  Разом зі Світовим Банком запускаємо роботу Фонду міжнародної партнерської підтримки – для відновлення та майбутньої реінтеграції Донбасуʺ.

Серед важливих документів, які підписані на Форумі – Меморандум з Київстаром, Vodafone, lifecell та Інтертелеком про перерозподіл частот для забезпечення якісного та швидкого інтернету на території всієї України. Це означає, що мобільні оператори мають спільний план дій щодо забезпечення покриття 4G у селах та на дорогах протягом наступних 4 років.

Також Уряд та ЄБРР підписали Меморандум про фінансування регіональних доріг. Перший транш на відновлення місцевих доріг – €300 млн.

ʺНе менш важливий документ – Меморандум із віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Джорджиною Бейкер про порозуміння між Урядом України та IFC щодо державно-приватного партнерства, – зазначив Олексій Гончарук. – Наші міжнародні партнери інвестуватимуть свої знання і досвід в сфері концесіїʺ.

Прем’єр-міністр подякував  всім інвесторам та гостям  за довіру.

Нагадаємо, що загалом Форум зібрав  понад 700 гостей – з усіх куточків світу

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ